Często zadawane pytania

P. Jak mogę otrzymać poradę prawną online?

1. Żeby otrzymać poradę prawną wystarczy wypełnić formularz porady prawne online lub wysłać email, pamiętając o dołączeniu załączników (jeśli będą wymagane). Po złożeniu zapytania na stronie WirtualnyMecenas, zostanie wygenerowany indentyfikator zgłoszenia. Proszę podać w tytule maila nr zgłoszenia w przypadku przesłania załączników.

P. Czy wysłanie zapytania jest darmowe?

2. Tak, samo wysłanie zapytania dotyczącego porady prawnej / zamówienia pisma / zamówienia usługi jest darmowe i nic nie kosztuje. Jeśli przedstawione przez Kancelarię warunki nie będą odpowiadać, można zrezygnować z realizacji porady.

P. Jak szybko otrzymam poradę / zamówienie pisma / zamówienie usługi?

3. Czas realizacji jest uzależniony od skomplikowania sprawy. W przypadku prostych zapytań poradę prawną / zamówione pismo / zamówioną usługę można otrzymać jeszcze tego samego dnia.

4. Jak mogę zapłacić za poradę prawną / zamówienie pisma / zamówienie usługi?

4. Po wysłaniu zapytania należy poczekać na bezpłatną wycenę. Otrzymaja Państwo powiadomienie na email, na który dokonano rejestracji w serwisie WirtualnyMecenas. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przesłaną wycenę, proszę zalogować się do systemu WirtualnyMecenas, a następnie wybrać opcję "Opłać". System umozliwia dokonanie płatności za pomoca sewrisu płtności tpay.eu, który umożliwia dokonanie płatności przelewem, kartą kredytową

P. Gdzie mogę znaleźć odpowiedź na moje zapytanie?

5. Na email zostanie przesłana informacja po wykonaniu wyceny/ odpowiedzi na Państwa zamówioną usługę. W celu odczytania tych informacji proszę zalogować się do serwisu WirtualnyMecenas www.system.wirtualnymecenas.pl

P. Czy jest możliwość rozmowy online?

6. Tak, jeśli sprawa tego wymaga można umówić się na udzielenie porady online przy urzyciu Skype lub umówić się na rozmowe telefoniczną. Proszę w nadesłanym zgłoszeniu za pomoca formularza podać informację o chęć rozmowy online/telefonicznej.

P. Czy dla firm posiadamy indywidualny pakiet/usług?

7. Przewidzieliśmy świadczenie indywidualnych usług dla firm. Prosimy o nadesłanie numeru telefonu z prośbą o nadesłanie lub kontakt telefoniczny w celu ustalenia i przedstawienia usług spełniających Państwa wymagania.