O nas

WirtualnyMecenas
Kancelaria Adwokacka Wiesław Żurawski

Kancelaria Adwokacka Wiesław Żurawski założona została przez adwokata Wiesława Żurawskiego z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem zawodowym. WirtualnyMecenas zrzesza czołowych przedstawicieli nauki i praktyki Wydziału Prawa oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego.

Profesjonalna pomoc prawna online

Świadczymy profesjonalną pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i korporacyjnych. W gronie naszych stałych zleceniodawców znajdują się zarówno przedsiębiorcy, spółki prawa handlowego, jak i osoby fizyczne (w tym również podmioty zagraniczne).

Nasza misja

Adwokaci i radcy prawni z naszej kancelarii występują jako pełnomocnicy procesowi przed sądami wszystkich instancji. Doświadczeni członkowie naszej kancelarii udzielają porad prawnych i konsultacji. Przygotowują także opinie prawne i ekspertyzy, w tym wysoce specjalistyczne z każdej dziedziny prawa, i raporty due diligence. Ponadto: sporządzamy pisma procesowe, bierzemy udział w negocjacjach i mediacjach oraz prowadzimy bieżącą asystę klientów zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Nasz zespół

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

Wiesław Żurawski - Porady prawne online

Adw. WIESŁAW ŻURAWSKI

Adwokat z 40 letnim doświadczniem zawodowym, założyciel Kancelarii Adwokackiej Wiesław Żurawski. Więcej na stronie wzurawski.pl

Jerzy Zemke - Porady prawne online

DR HAB. JERZY ZEMKE

Pracownik naukowy Katedry Ekonomii U.G. Specualista, analityk bankowy. Broker ubezpieczeniowy

Justyna Judycka - Porady prawne online

ADW. JUSTYNA JUDYCKA

Specjalizuję się w prowadzeniu spraw jako obrońca w sprawach karnych, jak również pełnomocnik z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się prawo rodzinne i opiekuńcze, ze uwzględnieniem spraw o rozwód, separacje, podział majątku, alimenty